Denne side er ikke egnet til visning på en smartphone.
Det anbefales at bruge en computer med en større skærm.

Aktive licenser

Sæson
Klub


Antal: 968
Navn på spillerSpiller-IdKlub
Aksel Termansen12854Føvling
Albert Melsen10711Torslunde
Albin Hoel10554Hedebo
Alex Hansen12254TP Herfølge
Alice Annie Petersen10441Hedebo
Alice Ipsen10622Hedebo
Alice Kristiansen10740Hedebo
Allan Christensen12078Korsør
Allan Munkholm13573Holbæk
Allan Refslund Fetherstonhaugh11753Vestfyn
Anders Brinch12865Københavns Petanque Klub
Anders Claus Jensen13657Troldens
Anders Erlandsen11477Hedebo
Anders Jørgensen11870Føvling
Anders Nørgaard Kjeldsen12838Ledøje
Anders Priergaard Nielsen13030TP Herfølge
Anders Reinholdt Jensen13061Korsør
Anders Toft12526Starmasters
Andreas Drews Thingholm13107Odense
Ane-Kathrine Banke13074Københavns Petanque Klub
Anette Bruun12058Jonstrup
Anette Kramer11875Starmasters
Anette Kaae13526Jonstrup
Anette Larsen12460Hedebo
Anette Stenum Rasmussen13013Brabrand
Angel Jimeno Martinez11877Amager P96
Angelina Roth13187Amager P96
Anna Marie Kristensen12895Føvling
Anne Carlsson11194Jonstrup
Anne Jensen10765Hedebo
Anne Marie Bigum11403Brabrand
Anne Marie Lyduch12499Hedebo
Anne Staubo Langmarck13525Jonstrup
Anne Sørensen10479Jonstrup
Anne Vang12256Starmasters
Annelise Bothmann10779Hedebo
Annelise Folting12488Jonstrup
Annelise Lorentzen13269Holbæk
Annemarie Grandjean10512Hedebo
Annette Gabrielle Wermuth13671Holbæk
Annette Hansen12405Kliken
Annette Sander Christensen13553Jonstrup
Anni H. Kristensen11255StarPetanque
Anni Lindof12370Jonstrup
Anni Teglgaard12110Herrup
Annie Marie Sørensen13325Holbæk
Annie Nielsen11024Odense
Annie Saxild-Hansen11175Korsør
Arne Matthiesen12567Føvling
Arne Mikkelsen12497Viking Petanque
Asger Andersen13218Føvling
Astrid Gawron10682Torslunde
Belinda Svensson11408Tappernøje
Benedikte Clausen10913Team VP
Benny Christensen10280Hedebo
Benny Hansen10720Torslunde
Benny Hansen11300Holbæk
Benny Hansen10918Hedebo
Benny Jensen12757Herrup
Benny Jepsen13170Føvling
Benny Riise Johansen11125Ledøje
Benny T. Olesen11974Holbæk
Bent Kjær13220Føvling
Bent Kofoed10700Hedebo
Bent Susic13537Holbæk
Bent Vang Jensen12542Viking Petanque
Bent Viggo Sørensen13448Brabrand
Bente Bager13011Viking Petanque
Bente Iven10392Torslunde
Bente Jonna Hansen12048Amager P96
Bente Kristiansen11115Horsens
Bente Olsen13181Hedebo
Bente Vibeke Mortensen13622TP Herfølge
Benth Tofteng13002Holbæk
Berit Ditlevsen11252Tappernøje
Bernardo Ordinas10647Hvidovre
Betina Carstensen11828Brabrand
Bettina Jepsen13183TP Herfølge
Birger Rindom13021Starmasters
Birgit Andersen11989Hedebo
Birgit Bai Duelund13571Holbæk
Birgit Berthelsen10665Holbæk
Birgit Boisen10273Hedebo
Birgit Hansen11868Føvling
Birgit Juul Jørgensen12462Starmasters
Birgit Jönsson10957Hvidovre
Birgit Larsen13324Holbæk
Birgit Lindberg10472Jonstrup
Birgit Rasmussen10707Hvidovre
Birgit Steinmejer12272TP Herfølge
Birgit Toft12525Starmasters
Birgit Tygesen13197Ledøje
Birgitte Frederiksen10958Starmasters
Birthe Bekker13347Amager P96
Birthe Kramer10929Torslunde
Birthe Nielsen10480Odense
Birthe Rasmussen11698Brabrand
Birthe Sjølander12646Amager P96
Bisci Salvatore10577Odense
Bjarne Hansen11070Kliken
Bjarne Hansen12316Torslunde
Bjarne Lomholt10652Jonstrup
Bjarne Olsen13106Københavns Petanque Klub
Bjarne Paulsen11117Bøgeskov
Bjarne Petersen13289Korsør
Bjarne Vang Pedersen10571Hedebo
Bjørn Johannesen13540Brabrand
Bob Madsen13578Holbæk
Bodil Jørgensen12853Føvling
Bodil Pedersen11965Hasselgrisen
Boris Blinoff13277Odense
Boris Nørgaard Kjeldsen12973Ledøje
Brian Bertelsen11955Starmasters
Brian Christiansen13541Korsør
Brian Fuglsang11211Troldens
Brian Guldbæk13213Hedebo
Brian Henkel12461Københavns Petanque Klub
Brian Jul Kallegård12455Troldens
Brian Mikkelsen11288Holbæk
Brian Schildt Laursen12329Holbæk
Brian Sørensen13489Korsør
Brian Taastrup12162StarPetanque
Børge Jensen12763TP Herfølge
Børge Roest Kristensen12905Herrup
Calvin Keen Dossmann11229Københavns Petanque Klub
Camilla Faxholm Hagensen11898Hedebo
Camilla Halberg Svensson11443Starmasters
Camilla Pedersen12429Føvling
Carl-Erik Jensen12257TP Herfølge
Carl-Johan Vollertzen10781Amager P96
Carsten C. Hoff13666Troldens
Carsten Elsgaard Horn11418TP Herfølge
Carsten Hansen13337TP Herfølge
Carsten Jensen11101Starmasters
Carsten Jönsson10922Hvidovre
Carsten Kramer10919Torslunde
Carsten Poder11171Starmasters
Carsten Sandholdt-Bjørn12552TP Herfølge
Carsten Snejbjerg11297Hvidovre
Cecile Maagaard Grangè-Praderas12990Sydmors Petanque
Charles Cespedes13555Københavns Petanque Klub
Charlie Ken Shutt13591Le Petit Petanque
Charlotte Høecke12676Ledøje
Charlotte Kristine Andersen13458TP Herfølge
Chris Andersen12406Føvling
Christian Andersen-Nielsen11266Hedebo
Christian Arnesen13597Københavns Petanque Klub
Christian Daric-Schjøtt13135Københavns Petanque Klub
Christian Jensen11404Le Petit Petanque
Christian Lausen13126Herrup
Christian Nørgaard Kjeldsen12839Ledøje
Christina Andersen13219Føvling
Christina Roselil Vinholt13490Korsør
Christoffer Rækjær Nielsen Barfod12032Odense
Claus Andersen10692Torslunde
Claus Bachmann12484Holbæk
Claus Bentzen12875Jonstrup
Claus Berthelsen11268Holbæk
Claus E. Pedersen11127Team VP
Claus Hallum12108Herrup
Claus Hundahl Hvass13645Korsør
Claus Kulmbach11866Føvling
Claus Michael Ross Jacobsen13487Korsør
Claus Petersen13276Odense
Claus Richard Mortensen11842Tappernøje
Connie Christensen12633Amager P96
Connie Hansen10750Torslunde
Conny Nielsen12313Team VP
Conny Wolff12204Føvling
Cornel Dica12550Sydmors Petanque
Dan Amlund Henriksen13339Hvidovre
Dan Knudsen11082Ledøje
Dan Pedersen11574Københavns Petanque Klub
Daniel Andersen11357Troldens
Daniel Haugbølle12092Hedebo
Daniel Presutti11514Hedebo
Daniela Ungureanu13406Hasselgrisen
Danièle Malmos12346Vestfyn
Dann Dann11296Team VP
Danni Peter Fuglsang11846Korsør
Denis Virloqeux12491TP Herfølge
Dennis Jahn11416Starmasters
Dennis Madsen10993Odense
Dennis Nielsen11478Hedebo
Dennis Vesterager12844Ledøje
Didier Risbourg12486Starmasters
Dina Holmestad Johansen12972Ledøje
Dora Hansen10603Odense
Dora Voss Andersen10424Hedebo
Doris Erlandsen11170Amager P96
Doris G Berg13504Amager P96
Dorte Hansen13601Hasselgrisen
Dorte Ortvald11998Jonstrup
Dorte Schou Hansen12602Troldens
Dorte Termansen12893Føvling
Dorthe Nakskov Ilsfort12897Holbæk
Edel Møller13588Torslunde
Edvin Christiansen12040Kliken
Egon Christiansen12755Herrup
Egon Jensen10677Bøgeskov
Egon Larsson11025Jonstrup
Eivind Fruelund10689
Ejner Dørr12139Kliken
Ejvind Kjeldstrøm12882Føvling
Ejvind Møller10894Viking Petanque
Eli Nielsen11032Hvidovre
Elisabeth Barfod12917Kliken
Elisabeth Jensen10809Le Petit Petanque
Elisabeth Nielsen12548Torslunde
Elizabeth Skaaning10971Starmasters
Ella Linnet Toft Andersen13007Troldens
Ellen Jessen11119Hedebo
Else Christiansen10462Torslunde
Else Jensen12184Viking Petanque
Else Majlund Jensen13603Vestfyn
Elsebeth Kehlskov10387Hedebo
Emil Bach Thorlaksen12475Hedebo
Emil Blomstrøm Petersen11499Vestfyn
Emil Carlsen13110Odense
Emil Dalsgaard Larsen12476Københavns Petanque Klub
Emil Jacobsen13132TP Herfølge
Emil Schildt Laursen12331Holbæk
Emile Grange-Praderas12653Vestfyn
Erik Barfod12033Kliken
Erik Erlandsen10996Hvidovre
Erik Frederiksen10832Starmasters
Erik Jensen13608Bøgeskov
Erik Jørgensen11326Københavns Petanque Klub
Erik Kristensen13041Odense
Erik Lemming13651Odense
Erik Lund Jepsen13114Jonstrup
Erik Rødsgaard Jensen11633Herrup
Erik Vestergaard Andersen11825Hedebo
Erling Brix Thomsen13010Jonstrup
Erling Færk11553Sydmors Petanque
Ernst Kristensen13128Herrup
Ernst Nielsen10859Le Petit Petanque
Eva Andersen13427Torslunde
Eva Hansen12107Føvling
Evy Hansen11055Hedebo
Finn Arp10503Tappernøje
Finn Hansen13582Torslunde
Finn Jensen12439Jonstrup
Finn Jørgensen11837Holbæk
Finn Jørgensen11016Starmasters
Finn Krog12174Hasselgrisen
Finn Nielsen12459Troldens
Finn Pedersen10719Viking Petanque
Finn Pedersen11118Amager P96
Finn Rud12187Odense
Finn Rugaard10794Hvidovre
Finn Rådmand11030Tappernøje
Finn Schibsted13658Brabrand
Finn Søholm10495Jonstrup
Finn Tækker Hansen11728Brabrand
Flemming Christiansen10469Torslunde
Flemming Ditlev Jørgensen12480Brabrand
Flemming Ernst11145Københavns Petanque Klub
Flemming Holm11120Tappernøje
Flemming Ibsen13042Odense
Flemming Jensin10833Starmasters
Flemming Nielsen11225Amager P96
Flemming Nielsen12258TP Herfølge
Flemming Vagn Larsen11841Starmasters
Franco Soldera13403Københavns Petanque Klub
Frank Fredslund Nielsen12603Holbæk
Frank Gerlach12509Føvling
Frank Lindberg Olsen13108Brabrand
Freddy Esmann12245Hedebo
Freddy Olsen13182Hedebo
Frede Nielsen12663Sydmors Petanque
Frederic Lhomme11327Torslunde
Frederik Greve Holmestad13148Ledøje
Frederik Nørgaard Kjeldsen12840Ledøje
Frederik Zeigler Frederiksen11414Tappernøje
Geert Bothmann10819Hedebo
Gerard Giradot13336Københavns Petanque Klub
Gerard Primiterra11131Hvidovre
Gerda Marie Throlling13653Korsør
Gerhard Rasmussen10661Hvidovre
Gert Nielsen11738Brabrand
Ghita Thonbo-Luthan13594TP Herfølge
Giovanni Siciliano12365Københavns Petanque Klub
Gitte Larsen11195Amager P96
Gitte Mazza12876Torslunde
Gitte Rahbek Larsen13497Herrup
Gitte Sørensen11183Føvling
Glenn Bernstein10774Holbæk
Grete Addington10803Københavns Petanque Klub
Grethe Gudiksen13275TP Herfølge
Grethe Kristensen10637Le Petit Petanque
Gunnar Henriksen10882Holbæk
Gunnar Mogensen12652Sydmors Petanque
Gurli Ottosen10828Korsør
Gyda Frithjof12465Starmasters
Hanne Ardal12597Vestfyn
Hanne Brædder12833Tappernøje
Hanne Buchholz12442Starmasters
Hanne Christensen11577Tappernøje
Hanne Holstebroe13414Hvidovre
Hanne Lesmark13075Odense
Hanne Toft11990Føvling
Hanne Trøstrup12589Sydmors Petanque
Hans Erik Laumann13039Brabrand
Hans Jørgensen10804Torslunde
Hans Maarslet12549Gribskov Petanque
Hans Nielsen12490Troldens
Hans Ove Olsen11064Team VP
Hans Thorstensen12508Hedebo
Hans Toft11869Føvling
Hans W. Møller10807Korsør
Hans-Henrik Knieps11260Torslunde
Harry Duus12657Hvidovre
Harry Vinter13572Holbæk
Hassan Mantash11589Gribskov Petanque
Heidi Marcussen13348Jonstrup
Heino Dahl12909Hedebo
Heino Møller13589Torslunde
Heinrich Jensen11345Bøgeskov
Heinrich Wahl11071Ledøje
Hejne Andersen13397Team VP
Helle Bolding10805Hedebo
Helle Bondo Hansen12824Odense
Helle Jensen13460Le Petit Petanque
Helle Pieler11640Odense
Henning Christensen10920Kliken
Henning Eskildsen12318Torslunde
Henning Hvam12149Herrup
Henning Jensen13115Aakirkeby
Henning Leo Sørensen13259Troldens
Henning P. Jensen12418Hvidovre
Henning Øgendahl11165Hasselgrisen
Henriette Christensen13655Amager P96
Henriette Holm13096Københavns Petanque Klub
Henrik Bruun12077Jonstrup
Henrik Fønsskov Olsen12259Tappernøje
Henrik Hansen13169Starmasters
Henrik Jensen12545Torslunde
Henrik Jørgensen13306Herrup
Henrik Larsen12123Jonstrup
Henrik Lindberg Sele11487Hedebo
Henrik Malmos12345Vestfyn
Henrik Marcher Andersen11238Team VP
Henrik Schmidt11348Troldens
Henrik Schou10326Odense
Henrik Toft11099Starmasters
Henrik Vedel11111StarPetanque
Henrik Wilken12396Tappernøje
Henrik Wolfhagen13198Ledøje
Henry Larsen10638Brabrand
Holger Gert Sørensen12153Viking Petanque
Ib Throlling13654Korsør
Ida Skovsen Wenneberg13598Le Petit Petanque
Ilse Larsen10589Brabrand
Ina Irene Christensen12079Korsør
Inga Brorson13200Føvling
Inge Ammitzbøll10937Jonstrup
Inge Hansen12794Torslunde
Inge Peugeot10373Brabrand
Ingelise Færch13665Troldens
Inger Futtrup13482Sydmors Petanque
Inger Margrethe Ege11913Jonstrup
Irma Jensen12950Kliken
Ivan Jensen11664
Ivan Nielsen12001Herrup
Ivan Schultz10427Hedebo
Ivar Johansen10501Team VP
Iver Beck10454Torslunde
Ivonne Plougmann Buchwald11184Tappernøje
Jack Ryberg Pedersen11275Starmasters
Jack Tønning11299Holbæk
Jacky Pepin11029Odense
Jacob Hadberg11798Vestfyn
Jacob Højslev Laursen13659Brabrand
Jacob Riis Kulmbach12059Føvling
Jakob Holst13610Københavns Petanque Klub
Jakob Lindeløv11393Korsør
James Folting12487Jonstrup
Jan Akselbo Hansen11091Hedebo
Jan Berg Hansen12141Kliken
Jan Bolander13312Holbæk
Jan Breumby12238StarPetanque
Jan Brink11199Aakirkeby
Jan Christensen12390Gribskov Petanque
Jan Frølund12399Odense
Jan Gerner Larsen11716Troldens
Jan Kristensen11771StarPetanque
Jan Nielsen10860Jonstrup
Jan Pedersen10762Torslunde
Jan Sander Jensen12594Hedebo
Jan Struckmann12669Amager P96
Jan Svensson11133Korsør
Jane Birk13043Odense
Jane Røssel11130Starmasters
Janni Have Fuglsang11845Korsør
Jannie Koldt13545Torslunde
Jean Claude Aissa11907StarPetanque
Jean Petersen13199Føvling
Jean-Luce Grange-Praderas12654Sydmors Petanque
Jeannie Luther13467Hedebo
Jens Albertsen12250Sydmors Petanque
Jens Bjørnstrup10815Holbæk
Jens Carlsson11168Jonstrup
Jens Franck13350Københavns Petanque Klub
Jens Hansen10536Torslunde
Jens Heidemand11323Tappernøje
Jens Ove Tordrup11727Brabrand
Jens Peder Nielsen11215Starmasters
Jens Rasmussen12845Ledøje
Jens Rolaj13345Odense
Jens Uffe Kristensen12855Føvling
Jens-Erik Jensen12260TP Herfølge
Jeppe Nørgaard Oving12847Ledøje
Jesper Bergstrøm13581Torslunde
Jesper Dreyer11697Vestfyn
Jesper Laursen11358Brabrand
Jesper Poulsen11209Ledøje
Jesper Ramgaard12842Ledøje
Jesper Sele11114Odense
Jethe Jørgensen12000Kliken
Jette Andersen10714Torslunde
Jette Eggers10792Holbæk
Jette Hallum12109Herrup
Jette Hjorth Hansen10838Viking Petanque
Jette Holdrup10763Hedebo
Jette Marcussen10722Jonstrup
Jette Møller11152Jonstrup
Jette Nagel13020Starmasters
Jette Petersen13577Holbæk
Jette Sahl12233Starmasters
Jette Schæfer11033Odense
Jimmy Nielsen11149Team VP
Jimmy Rohr12877Le Petit Petanque
Joan Have Nielsen10753Korsør
Joan Holst Andersen11876Holbæk
Joan Yvonne Misimi11688Torslunde
Joanna Christiansen13615Starmasters
Johannes Christensen11065Jonstrup
Johannes Wium12494Københavns Petanque Klub
John Agger11935Brabrand
John Allan Ring13263TP Herfølge
John Andersen12659Hvidovre
John Ardal11992Vestfyn
John Bendixsen13032Amager P96
John Berthelsen12261TP Herfølge
John Hansen13354Sydmors Petanque
John Kruse Larsen12563Hvidovre
John Larsen10788Troldens
John Pedersen11994Jonstrup
John Richter11906Troldens
John Saxild-Hansen11088Korsør
John Schmidt13224Odense
John Skaaning10784Starmasters
Johnna Pedersen13375TP Herfølge
Johnny Hofhøj11930Kliken
Johnny Jensen12305Viking Petanque
Johnny van Hooidonk11737Brabrand
Johnny Van Schultz13538Amager P96
Jon Højerslev Laursen13661Brabrand
Jon Silberg11479Starmasters
Jonas B. Kjeldgaard11389Københavns Petanque Klub
Jonas Holmestad Johansen12837Ledøje
Julie Andersen12496Viking Petanque
Jutta Andersen12888Starmasters
Jytte Arp10557Tappernøje
Jytte Bolander13668Holbæk
Jytte Lyster13207Gribskov Petanque
Jytte Madsen12673Hedebo
Jytte Sund10744Hedebo
Jækvan Nielsen10723Korsør
Jöel Flores12758Sydmors Petanque
Jørgen Büchert11010Starmasters
Jørgen Fenhann13512Københavns Petanque Klub
Jørgen Grandjean10745Hedebo
Jørgen Henk Jensen11317Starmasters
Jørgen Juul Jensen12361Holbæk
Jørgen Lehmann13044Odense
Jørgen Lykke12672Hedebo
Jørgen Lykke Hansen12262TP Herfølge
Jørgen Nielsen10736Hedebo
Jørgen Pedersen10344Hedebo
Jørgen Paaske12649Sydmors Petanque
Jørgen Skov12023Brabrand
Jørgen Slot11045Jonstrup
Jørgen Sørensen11871Føvling
Jørn Garp12949Kliken
Jørn Henriksen10909Hedebo
Jørn Pedersen13203Torslunde
Jørn Tolstrup Rohde13062Odense
Kai Lichtenstein13045Odense
Kai Nielsen10701Team VP
Kaj Boysen13015Brabrand
Kaj Nielsen10797Odense
Kaj Pedersen12832Kliken
Kaj Sixhøj11230Bøgeskov
Kaj Sjøberg12818Viking Petanque
Karen Jensen13624TP Herfølge
Karen Sørensen11814Troldens
Karin Grave12883Føvling
Karin Jørgensen11203Starmasters
Karin Lunau-Christensen11201Hedebo
Karin Risbourg12701Starmasters
Karin Skov13099Sydmors Petanque
Karina Enager13273TP Herfølge
Karina Hansen12441Kliken
Karina Kragh12342TP Herfølge
Karina Wenneberg13461Le Petit Petanque
Karl Rasmussen12843Ledøje
Karsten Hansen12041Kliken
Karsten Klein12368Starmasters
Karsten Nielsen12148Herrup
Karsten Skovgård Olsen12359Hedebo
Kasper Miller11397Hedebo
Kate Nielsen12793
Kathrine Saxild-Laursen12229Hedebo
Katrina Kalsø12705Københavns Petanque Klub
Katrine Junge Olsen11544Vestfyn
Katrine Priess Jensen12271TP Herfølge
Katrine Priess Jensen13642
Keld Lorentzen13268Holbæk
Kenn Rasmussen12096Viking Petanque
Kenneth Abildgård Hansen13621TP Herfølge
Kenneth Bangsø Larsen12325Føvling
Kenneth Budal Larsen11281Hvidovre
Kenneth Dreyer11380Odense
Kenneth Isdal12223Starmasters
Kian Bro Pedersen13579Holbæk
Kim B. Sørensen11192Føvling
Kim Enderleit12348Starmasters
Kim Frost11788Brabrand
Kim Larsen11324Starmasters
Kim Nielsen11241TP Herfølge
Kim Nielsen13648Troldens
Kim Ole Albek13317Amager P96
Kim Olsen13616Starmasters
Kim Rasmussen11302Holbæk
Kim Rye Jørgensen12279TP Herfølge
Kim Steen Hansen12919Amager P96
Kim Thøfner12263TP Herfølge
Kirsten Andersen13133Troldens
Kirsten Bjørn-Hansen13257Brabrand
Kirsten Gross10450Hedebo
Kirsten Jensen12885Hasselgrisen
Kirsten Kofoed12424Viking Petanque
Kirsten Miller13001Hedebo
Kirsten Mogensen12651Sydmors Petanque
Kirsten Møller Larsen11840Starmasters
Kirsten Nordholm13569Holbæk
Kirsten Petersen13288Korsør
Kirsten Sloth13447Brabrand
Kirsten Susanne Rasmussen11002Viking Petanque
Kirsten Svensson Kofoed10811Hedebo
Kjeld Büchert10939Hedebo
Kjeld Bödker13626Hvidovre
Kjeld Lunau-Christensen10843Hedebo
Klaus Elsted Rasmussen10848Hedebo
Klaus Munk13080Hvidovre
Knud Alfast Henriksen10895Hedebo
Knud Bjørn-Hansen13258Brabrand
Knud Erik Dalsgaard10806Hvidovre
Knud Kjær11867Føvling
Knud Kristensen12884Føvling
Knud Nielsen12921Jonstrup
Knud Støiholm-Hansen12914Hedebo
Kristine Eva Jessen13136Amager P96
Kurt Hallum12147Herrup
Kurt Jensen10691Hedebo
Kurt Jessen12356Hedebo
Kurt Kofoed12786Viking Petanque
Kurt Mortensen10761Troldens
Kurt pedersen13378Føvling
Kurt Skytthe11641Odense
Kurt Stender10986Starmasters
Kurt Søndergaard12531Starmasters
Kaare Hansen12584Viking Petanque
Laila Hegelund13647Jonstrup
Laila Jacobsen13507Torslunde
Laila Madsen13064Odense
Laila Rasmussen12022Brabrand
Lajla Rosenstrøm12408Vestfyn
Lars Bak12231Københavns Petanque Klub
Lars Bom10975Hvidovre
Lars Dyring12628Starmasters
Lars Friis11084Jonstrup
Lars Gross Hyltoft12176Tappernøje
Lars Junge Hansen13515Vestfyn
Lars Lloyd11098Holbæk
Lars Lundsteen Nielsen12792
Lars M. Sørensen13600Hasselgrisen
Lars Madsen13652Odense
Lars Mitens13674Holbæk
Lars Refn11006Københavns Petanque Klub
Lars Slot11462Jonstrup
Lasse Machholdt Dithmar11507Hedebo
Lasse Schnoor13022Le Petit Petanque
Lasse Svensson11017Starmasters
Launy Larsen11440Starmasters
Laura Bach Thorlaksen12894Jonstrup
Laurent Darras13071Københavns Petanque Klub
Leif Hansen13046Odense
Leif Juul Larsen13485Hedebo
Leif Lysholm10632Hedebo
Leif Sørensen13225Odense
Leif Ziegler12671Amager P96
Lejf Møller11076Aakirkeby
Lena Woltemaht Svendsen10850Amager P96
Lene Barfod13575Holbæk
Lene Christiansen13542Korsør
Lene Due Pihl12543Viking Petanque
Lene Melsen11008Torslunde
Lene Poder11156Starmasters
Lene Schnoor13023Le Petit Petanque
Lennart Jensen11510Bøgeskov
Lennart Jørgensen12881Starmasters
Lill Kildegaard Jacobsen12886Københavns Petanque Klub
Lillian Henriksen12051Viking Petanque
Linda Mitens13673Holbæk
Line Mie Hjorth Christensen11412Vestfyn
Lis Aldbritt11817Jonstrup
Lis Gregersen11934Hasselgrisen
Lis Kildegaard12715Jonstrup
Lis Larsen12828TP Herfølge
Lis Sørensen12464Starmasters
Lis T. Møller10829Korsør
Lisbet Duelund13576Holbæk
Lisbeth Hansen13340Vestfyn
Lisbeth Munkholm13669Holbæk
Lisbeth Priess Jensen12335TP Herfølge
Lisbeth Sonne11911Aakirkeby
Lise Hoel10605Hedebo
Lise Kvistholm13404Starmasters
Lissi Mikkelsen12813Odense
Lone Svensson11021Starmasters
Lotte Büchert11239Starmasters
Lotte H. Brink12725Aakirkeby
Louisa Skovsen13580Le Petit Petanque
Lydia Hallum12248Herrup
Lærke Clausen13664Kliken
Mads Hansen11537Starmasters
Mads Høj Pedersen12265TP Herfølge
Mads Joo Østergaard13227Sydmors Petanque
Mads Nygaard13150Ledøje
Maja Kristensen10687Korsør
Maja Sy Ross Jacobsen13644Korsør
Maj-Britt Jensen11325Bøgeskov
Majid Arefi11182Jonstrup
Majlis Thomasson11844Københavns Petanque Klub
Malene Andersen11351Starmasters
Malene Lauridsen13662Kliken
Margit Brandt11800Brabrand
Margit Hvam12756Herrup
Margith Hansen12861
Maria L Kristensen12156Brabrand
Maria Lopez Hansen11882Amager P96
Maria Saxild-Laursen11454Hedebo
Maria Sonasson11401Starmasters
Mariann Jensen10994Troldens
Marianna Møller11148Aakirkeby
Marianne Gobjerg12447TP Herfølge
Marianne Hansen11319Team VP
Marianne Henriksen13356Amager P96
Marianne Østergaard13084Sydmors Petanque
Marie Kirkegaard12866Københavns Petanque Klub
Marie Mikkelsen12900Viking Petanque
Markus Elsgaard Horn12377Hvidovre
Marlene Sønderbæk Fagerlin12116Kliken
Marli Meyer13188Amager P96
Martin Arp-Hansen13149Ledøje
Martin Christensen11469Vestfyn
Martin Frederiksen13407Hasselgrisen
Martin Frostholm12638Holbæk
Martin Ibsen13070Odense
Martin Lynggaard Mortensen11923TP Herfølge
Martin Pedersen13628TP Herfølge
Martin Toft11253Starmasters
Mathias Beyer Andersen11526Vestfyn
Mathias Hagensen11431Hedebo
Max Andersen12394TP Herfølge
Merete Juul13171Torslunde
Merete Skov11636Viking Petanque
Merete Taastrup12275Bøgeskov
Mette Cornelius-Knudsen10478Hedebo
Mette Gregersen Fetherstonhaugh11936Herrup
Mette Hansen12217Starmasters
Mette Kristensen11937Brabrand
Mette Ryberg Roldsgaard11512Starmasters
Mia Andersen12413Kliken
Mia Nordbeck Carlsson11447Jonstrup
Mia Pedersen13558TP Herfølge
Michael Blom Jensen12912Ledøje
Michael Clasen13672Holbæk
Michael Jensen11365Holbæk
Michael Schou Hansen12076Troldens
Michael Skov12113Føvling
Michael Sort                 13411Hasselgrisen
Michael Svendsen11807Tappernøje
Michael Van Schultz13539Amager P96
Michelle Mikkelsen11471Starmasters
Michelle Sy Jacobsen13488Korsør
Mie Eline Due Andersen13563TP Herfølge
Mikael Frydlund10674Jonstrup
Mikael Paulsen11318Tappernøje
Mikael Rene Jensen 12708TP Herfølge
Mikael Svendsen11189Team VP
Mike Nickel11963Brabrand
Mikkel Horn11991Hvidovre
Mogens Bjørntoft12244Holbæk
Mogens Kristensen10695
Mogens Mariegaard10890Gribskov Petanque
Mogens Sonne10715Aakirkeby
Mona Larsen12182Team VP
Mona Stegmann12604Viking Petanque
Mona Vestergaard Bendixsen11669Amager P96
Morten Andreasen13643TP Herfølge
Morten D Christensen11400Brabrand
Morten Junge Olsen11505Hedebo
Morten Nøjgard13047Odense
Morten Per Laursen11422Hedebo
Morten Saxild-Hansen11491Hedebo
Morten Thorlaksen13629Jonstrup
Nannette Svendsen12003Hedebo
Natasja Mortensen13596Herrup
Nazif Misimi10897Torslunde
Nicholas Smart13627Hvidovre
Nicklas Erichsen13493Korsør
Nicklas Hansen12127Kliken
Nicolai Frühling Larsen13612Starmasters
Nicolai Witzke11533Bøgeskov
Niels Ege10734StarPetanque
Niels Jørgen Nielsen13570Holbæk
Niels Peter Bruun Nielsen11996Føvling
Niels Vogensen11015Odense
Niels-Erik Villadsen11028Hedebo
Nikolaj Kirkeskov Gobjerg12568TP Herfølge
Ninna Lundsvig12477Hedebo
Noomi Rasmussen12050Viking Petanque
Noon Geffenblad12935Hedebo
Ole Andreasen10448Odense
Ole Eliason12500Hedebo
Ole Haugstrup12662Sydmors Petanque
Ole Jensen13625TP Herfølge
Ole Larsen10393Team VP
Ole Lund Hansen13048Odense
Ole Rigtrup12704Starmasters
Ole Trier Hansen12591Føvling
Ole Vestbo Andersen13211TP Herfølge
Oliver Ardal13522Vestfyn
Oussama Hammouti11384Københavns Petanque Klub
Ove Christensen12666Sydmors Petanque
Ove Christensen13008Jonstrup
Ove Pedersen13264TP Herfølge
Ove Skregeskov10952Odense
Ove Tastesen12358Hedebo
Ove Zaupper12385Brabrand
Palle Kristensen10885Odense
Pascal Brégent13514Hvidovre
Pascal Laraignou13367Københavns Petanque Klub
Pascal Mairey11857Odense
Patrick Bunel11847Odense
Patrick Chine Desrues11894Københavns Petanque Klub
Patrick Schouw12880Starmasters
Paul-Erik Styrk10976Ledøje
Peder Clausen13081TP Herfølge
Peder Fihl10854Starmasters
Peer Marcussen10672Jonstrup
Per Algreen Iversen13492Korsør
Per Gran11160Tappernøje
Per Jensen10574Odense
Per K. Larsen13355Jonstrup
Per Kvistholm13405Starmasters
Per Nielsen10499Torslunde
Per Olsen11210Vestfyn
Per Rye Dannerfjord12790Kliken
Per Struwe12392Korsør
Pernille Jensen12158Aakirkeby
Pernille Wilking Toft11146Starmasters
Peter Damgaard12871Herrup
Peter Egebjerg Hansen11219Holbæk
Peter Fromholdt Larsen12501Brabrand
Peter Fårup10375Jonstrup
Peter Holst13085Københavns Petanque Klub
Peter Husted Jensen11648Københavns Petanque Klub
Peter Juster Jensen13342Jonstrup
Peter Mikkelsen10901Odense
Peter Mørch13660Brabrand
Peter Nymann Nielsen11729Brabrand
Philippe Gary10875Københavns Petanque Klub
Philippe Laraignous13449Københavns Petanque Klub
Pia Bangsø12324Føvling
Pia Bülow12266TP Herfølge
Pia Danielle Vachek13646Korsør
Pia Grurup13630Holbæk
Pia Krogh13574Holbæk
Pia Lloyd11159Holbæk
Pia S Nielsen12267TP Herfølge
Pierre Bottelet10444Torslunde
Pierre Tassone11042Odense
Poul Bjeldbak10330Københavns Petanque Klub
Poul Christian Jensen10679Team VP
Poul Erik Nielsen12281Føvling
Poul Ivan Jacobsen12522Herrup
Poul Kok Jensen10575Odense
Poul Lauridsen13663Kliken
Poul Teglgaard11977Herrup
Poul Teglhus Andersen13529Jonstrup
Poul Østergaard12636Sydmors Petanque
Poul-Erik Sejr Jensen12268TP Herfølge
Poul-Erik Thomsen11908Troldens
Povl Christensen12634Amager P96
Preben Worsøe10513Hedebo
Rachid Renane10676Holbæk
Raffaele Ulisse13606Odense
Rainer Weeth13065Odense
Rakesh Kumar Jain13003Holbæk
Randi Jensen11642Herrup
Rasmus Juul Kallegård12458Troldens
Rasmus Lütken12906Københavns Petanque Klub
Rasmus Toft11545Hedebo
Rémi Virlogeux Sommerlund12440TP Herfølge
René Andersen10305Hedebo
René Gumse Rosted Jensen11739Hasselgrisen
René Hansen11155Starmasters
Rene Pedersen12738Kliken
Richard Belin11956Odense
Rikke Beck-Hansen13583Torslunde
Rikke Henk11349Starmasters
Rikke Linnet Toft12913Troldens
Rikke M. Hansen12297Bøgeskov
Rita Pedersen10956Torslunde
Robert Kristiansen10696Hedebo
Robert Mérineau10874Gribskov Petanque
Rodolph Geraci10992Københavns Petanque Klub
Rolf Pedersen11399Hedebo
Sabastian Hansen12089Jonstrup
Sanne H Møller11426Københavns Petanque Klub
Sara Priess Jensen12337TP Herfølge
Sebastian Holmestad Johansen12836Ledøje
Signe Holm-Andersen12954Sydmors Petanque
Signe Mimi Andersen13530Hedebo
Simon Lindeløv11792Korsør
Simon Taus Mårsted13595Herrup
Sisser Rasmussen13676Amager P96
Sita Jacobsen13131TP Herfølge
Slobodan Kolakovic11123Team VP
Sofie Hansen11546Starmasters
Sofie Moldenhawer Christensen12873Københavns Petanque Klub
Solveig Grøndahl12530Starmasters
Sonja Beck10547Torslunde
Sonja Pedersen11643Viking Petanque
Steen Andersen11733Brabrand
Steen Bruno Hansen11879Amager P96
Steen Christensen13554
Steen Erik Nielsen12724Aakirkeby
Steen Gromada10489Tappernøje
Steen Haubjerg Overgaard12449TP Herfølge
Steen Hill13124Gribskov Petanque
Steen Møller Larsen12482Starmasters
Steen Rasmussen11232Tappernøje
Steen Sjøgreen13593Amager P96
Steen Wichmann Andersen13543Jonstrup
Stefan Holmestad Johansen12835Ledøje
Stefan Rasmussen12846Ledøje
Steffen Erik Petersen11330Troldens
Steffen Jensen12036Kliken
Steffen Thuebæk13113Jonstrup
Stéphane Seigneuret12252Sydmors Petanque
Stig Aaregaard Larsen12592Føvling
Sunny Schmidt Singh11960Hedebo
Susan Eirod11649Københavns Petanque Klub
Susanna Hansen13105Københavns Petanque Klub
Susanne Albrechtsen12203Føvling
Susanne Andersen13602Odense
Susanne Berthelsen11261Holbæk
Susanne Garp12948Kliken
Susanne Nielsen11079Hedebo
Susanne Ryberg12227Team VP
Susanne Skødt Kjeldsen12872Ledøje
Svend Burchardt10717Amager P96
Svend Erik Jensen12253TP Herfølge
Svend Erik Stage13650Odense
Svend Gudiksen13274TP Herfølge
Svend Aage Stokholm13311Holbæk
Søren Ammitzbøll10955Jonstrup
Søren Bentzen11381Hedebo
Søren Bugge Duus12239Hvidovre
Søren Christensen13656Amager P96
Søren Frederiksen11188Troldens
Søren Gregersen11522Bøgeskov
Søren Juelsgaard Poulsen12269Starmasters
Søren Jørgensen12114Føvling
Søren Knudsen13267Holbæk
Søren Lindeløv10876Ledøje
Søren Perk Kristensen10517Le Petit Petanque
Søren Tinnesen13134Føvling
Søren Øgaard13634Odense
Søs Holm Hansen13675Herrup
Taghi Roodsari11109Københavns Petanque Klub
Tanja Watson Gromada11449Tappernøje
Tatjana Shved13394Odense
Teis Knudsen13667Holbæk
Thea Fihl11413Brabrand
Theis Olesen13057Kliken
Therese Lhomme13204Torslunde
Thomas B. P. Henriksen11948StarPetanque
Thomas Frimann Nielsen11352Hvidovre
Thomas Goth Hartmann11282Københavns Petanque Klub
Thomas Hansen12218Starmasters
Thomas Jepsen12417Københavns Petanque Klub
Thomas Kjøller11534Holbæk
Thomas Kuster10732Starmasters
Thomas Petersen12535Københavns Petanque Klub
Thomas Secker Jensen13036Københavns Petanque Klub
Thomas Sørensen12173Føvling
Thomas Valentin Petersen12039Kliken
Thomas Øbro13033Københavns Petanque Klub
Thorsten Johnsen10636Hedebo
Tim Anker Wermuth13670Holbæk
Tina Andersen13320TP Herfølge
Tina Brorsen13465Starmasters
Tina Jensen12270TP Herfølge
Tina Rovang Nielsen12702Københavns Petanque Klub
Tine Kjærgård Hansen13393Odense
Tine Utzon-Frank13547Københavns Petanque Klub
Tinne Thomassen10658Korsør
Tom Birger Hansen13401Troldens
Tommy Andersen12152Viking Petanque
Tommy Jensen11167Brabrand
Tommy Svendsen10849Amager P96
Tonny Handberg12128Holbæk
Tonny Jensen12498Viking Petanque
Tony Pedersen13290Team VP
Torben Blad12819Jonstrup
Torben Knudstrup10382Odense
Torben Vous10892Brabrand
Torben Aas Jensen13568Holbæk
Tove H. Pedersen11995Jonstrup
Tove Rosenbeck13544Jonstrup
Trine Røssel11423Starmasters
Trine Torp Horn11434Hvidovre
Ulla Christiansen12918Kliken
Ulla Hansen11592Gribskov Petanque
Ulla magnussen13614Københavns Petanque Klub
Ulla Mai Wrang Svensson13156Odense
Ulla Poulsen12255Starmasters
Ulrik Løye11575Københavns Petanque Klub
Ute Ravn12478Hedebo
Vagn Enghoff Jensen13619Hvidovre
Vagn Hansen10710Hvidovre
Vagn Ulsted13270Holbæk
Vasile Ungureanu13316Hasselgrisen
Verner Bistrup Ipsen10412Hedebo
Verner Larsen11671Amager P96
Vibeke Frederiksen13408Hasselgrisen
Vibeke Nielsen10865Odense
Vibeke Nørgaard12674Hedebo
Vibeke Pørlov13585Torslunde
Vita Nielsen11138
Vivi Hansen10680Torslunde
Vivi Juul12454Troldens
Vivi Kristensen11961Starmasters
Vivi Larsen11395Tappernøje
Vivi Zaupper12386Brabrand
Walther Juul Jørgensen12463Starmasters
Werner Hain11902Føvling
Wilja Poulsen12074Odense
Winnie Lyster Denhardt12571Københavns Petanque Klub
Åse Dromph Nielsen12609Starmasters
Aase Jensen12650Sydmors Petanque